FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2637355
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 19:26:02 |
| SCORE | 13942 |
|---|
| FPS | 231 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RX 9070 XT TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-613 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2429 MHz |
|---|
| max power | 338 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E70 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 72 W |
|---|