
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2637536
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 20:21:44 | | SCORE | 9001 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PNY RTX 4070 SUPER Verto 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 196E-1423 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 2490 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (220 W) |
|---|
|