
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2638181
FurMark (VK) Submitted by Sayan on May 14, 2026 @ 23:52:31 | | SCORE | 11229 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Sparkle Arc A770 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 172F-3937 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 2250 MHz |
|---|
| max power | 233 W |
|---|
|