FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2638225
FurMark (VK) Submitted by CF3R on May 15, 2026 @ 00:12:26 |
| SCORE | 6764 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D29 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1043-8857 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|