
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2638475
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 02:39:58 | | SCORE | 11019 |
|---|
| FPS | 183 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1458-2410 - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 127 MHz - max: 1978 MHz |
|---|
| max power | 297 W |
|---|
|