FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2638590
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 04:01:48 |
| SCORE | 1696 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1D05-5002 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6647 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 16 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1D05-6050 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 2446 MHz |
|---|