
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2638783
FurMark (VK) Submitted by Zorol on May 15, 2026 @ 06:20:58 | | SCORE | 5808 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3080 TUF Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1043-87B0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (340 W) |
|---|
|