FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2638859
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 07:04:46 |
| SCORE | 746 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T1000 8GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1028-D18 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 81 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA T1000 8GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FF0 - SUB: 1028-1612 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 1560 MHz |
|---|