FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639044
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 08:51:15 |
| SCORE | 3020 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 1EF7-1302 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2050 MHz |
|---|
| max power | 198 W |
|---|