FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2639214
FurMark Knot (VK) Submitted by 111 on May 15, 2026 @ 10:13:40 |
| SCORE | 1788 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1558-A550 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 38 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1558-A550 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1966 MHz - max: 2536 MHz |
|---|