
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2639372
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 11:13:35 | | SCORE | 8227 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 2234 MHz |
|---|
| max power | 336 W |
|---|
|