FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2639499
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 12:06:05 |
| SCORE | 2253 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 152D-1570 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 73 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F18 - SUB: 152D-1573 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 2056 MHz |
|---|