FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639517
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 12:10:45 |
| SCORE | 6135 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A4000/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E34 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX A4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24B0 - SUB: 10DE-14AD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 750 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|