FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639561
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 12:24:27 |
| SCORE | 7414 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1043-3778 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F58 - SUB: 1043-3A08 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1920 MHz |
|---|