FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639572
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 12:27:01 |
| SCORE | 8998 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1043-3778 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27E0 - SUB: 1043-3618 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1290 MHz - max: 1666 MHz |
|---|