FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639746
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 13:22:13 |
| SCORE | 6364 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-278D - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 11 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-278D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1996 MHz - max: 1996 MHz |
|---|