FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639754
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 13:24:06 |
| SCORE | 2639 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX590 GME |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251211 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D42 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX590 GME |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6FDF - SUB: 1682-9586 - REV: E7 |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|