FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639773
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 13:29:25 |
| SCORE | 4106 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1458-403F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|