FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639816
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 13:45:00 |
| SCORE | 3025 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|
| GPU1 | ASUS ROG Strix RTX 2080 OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 1043-865F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|