FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2639820
FurMark (GL) Submitted by dannylu on May 15, 2026 @ 13:46:53 |
| SCORE | 8176 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-3DCD - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8332 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-3DCD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 2182 MHz |
|---|