FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639888
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 14:03:22 |
| SCORE | 1801 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-A553 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 9 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1558-A553 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 1140 MHz - max: 2130 MHz |
|---|