FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2639957
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 14:28:20 |
| SCORE | 4648 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.59 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1CBC - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 40 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1043-1CBC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1606 MHz |
|---|