FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640014
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 14:48:37 |
| SCORE | 3601 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 17AA-3D62 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6881 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3D62 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 87 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 810 MHz - max: 2146 MHz |
|---|