FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640094
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:13:07 |
| SCORE | 9589 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1028-C91 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 450 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 1028-C91 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1876 MHz - max: 2176 MHz |
|---|