FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640116
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 15:18:42 |
| SCORE | 6415 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 573.22 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1D05-5002 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1D05-6050 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2212 MHz |
|---|