
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640356
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:19:45 | | SCORE | 8261 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88EC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|
|