
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2640376
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:25:27 | | SCORE | 7008 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22635 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D5 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1987 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|