FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640383
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:26:42 |
| SCORE | 13213 |
|---|
| FPS | 218 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (32GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1043-3778 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8517 |
|---|
| max core usage | 32 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C58 - SUB: 1043-3A28 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1036 MHz - max: 1650 MHz |
|---|