
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640395
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:29:01 | | SCORE | 3463 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 10DE-2488 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|
|