FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640402
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:31:14 |
| SCORE | 2687 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F95 - SUB: 103C-8788 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1260 MHz - max: 1396 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 103C-8788 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1600 MHz |
|---|