FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640405
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:32:21 |
| SCORE | 13936 |
|---|
| FPS | 231 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 7377-1211 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2678 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (315 W) |
|---|