
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640411
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:33:31 | | SCORE | 15268 |
|---|
| FPS | 253 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1269 MHz - max: 2474 MHz |
|---|
| max power | 338 W |
|---|
|