FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640415
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:34:16 |
| SCORE | 15399 |
|---|
| FPS | 257 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9955HX3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C18 - SUB: 1462-1482 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1402 MHz - max: 2070 MHz |
|---|
| max power | 174 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-14A5 - REV: D4 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|