
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640421
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:35:02 | | SCORE | 5892 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-232E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2368 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
|