
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640422
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:36:00 | | SCORE | 5843 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1458-2406 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 30 MHz - max: 2243 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|
|