
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640423
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:36:04 | | SCORE | 3453 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.12.1.241127 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5202 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.12.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2105 MHz |
|---|
| max power | 273 W |
|---|
|