
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640425
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:36:44 | | SCORE | 2146 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 456.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 10DE-1C82 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1278 MHz - max: 1316 MHz |
|---|
|