
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640430
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:38:12 | | SCORE | 5457 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1458-2406 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 52 MHz - max: 2226 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|
|