
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640437
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:39:04 | | SCORE | 1551 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2402 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 80 W |
|---|
|