FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640446
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:42:23 |
| SCORE | 4588 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 417.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F11 - SUB: 1462-1272 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 417.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1110 MHz - max: 1306 MHz |
|---|
| max power | 93 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1462-1272 |
|---|