FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640449
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:43:47 |
| SCORE | 3318 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 462.75 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-50E2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 462.75 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 668 MHz - max: 1426 MHz |
|---|
| max power | 90 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1558-50E1 - REV: 1 |
|---|