
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640455
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:45:40 | | SCORE | 14201 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 103 MHz - max: 2171 MHz |
|---|
| max power | 336 W |
|---|
|