FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640457
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:45:43 |
| SCORE | 9386 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.34.251020 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.34 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 12 MHz - max: 2190 MHz |
|---|
| max power | 158 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC8 - SUB: 1028-9B3 - REV: 3 |
|---|