FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640464
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:47:03 |
| SCORE | 5046 |
|---|
| FPS | 83 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 6900HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24A0 - SUB: 1D05-1185 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 976 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 125 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1D05-1185 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 37 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 20 W |
|---|