
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640466
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:47:41 | | SCORE | 13065 |
|---|
| FPS | 217 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5308 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 144 MHz - max: 1721 MHz |
|---|
| max power | 319 W |
|---|
|