
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640481
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:50:35 | | SCORE | 8923 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.2.2.260218 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 102 °C |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 2440 MHz |
|---|
| max power | 214 W |
|---|
|