
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2640485
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:51:56 | | SCORE | 7315 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.14761 Core Profile Context 21.30.23.04 30.0.13023.4001 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E411 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | Adrenalin 21.30.23.04 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 59 MHz - max: 1708 MHz |
|---|
| max power | 197 W |
|---|
|