FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2640487
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:52:16 |
| SCORE | 4785 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 30HX/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.02 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Genuine Intel(R) CPU 0000 @ 2.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2189 - SUB: 1458-408A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (126 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1458-D000 |
|---|