FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640490
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 16:53:07 |
| SCORE | 349 |
|---|
| FPS | 5 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) RaptorLake-S Mobile Graphics Controller |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.6790 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13450HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1043-20AD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 15 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-20AD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 210 MHz |
|---|