
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2640847
FurMark (VK) Submitted by maxwell on May 15, 2026 @ 18:32:10 | | SCORE | 11570 |
|---|
| FPS | 192 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 7900 GRE Hellhound|Fighter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2425 - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1311 MHz - max: 2184 MHz |
|---|
| max power | 317 W |
|---|
|